Instalace u anglicky mluvícího zákazníka v Lysé nad Labem. Manželka vybrala Samsung se jedinečnou funkcí Wind-free, která zaručuje nepřímé foukání. Jelikož se jednalo o instalaci do ložnice a dětského pokoje, jednalo se určitě o dobrou volbu. Díky malým rozměrům venkovní jednotky neukrojila moc prostoru na balkóně. U tohoto provedení venkovní jednotka váží pouze 32 kg a hlučnost je pouhých 45 dB(A).

Další instalace, tentokrát Samsungu Luzon (kromě Wind-free stejné funkce jako Comfort) levnější provedení. Design je u těchto nových jednotek naprosto stejný. Instalace na střechu. Jednalo se o bytový dům ve městě Chýně.

Odborné zpracování návrhu klimatizace zdarma
Pokud neznáte výkon klimatizace, uveďte prosím:
My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *