Close

Klimatizace TOSHIBAKlimatizace TOSHIBA

Společnost Toshiba je jednou ze společností, která má v Japonsku velmi dlouhou historii, na kterou se může právem pyšnit.

Montáž a dodání klimatizace

Montujeme klimatizační jednotky TOSHIBA všech tipů od malých splitů o výkonu 2,0 kW až po velké VRF systémy. Zdarma spočítáme výkon a navrhneme odpovídající systém, poradíme při výběru jednotek, dovezeme a namontujeme celý klimatizační systém. V následujících letech provádíme pravidelný servis.  Pro lepší orientaci dole uvádíme nejmodernější technologie klimatizací Toshiba.


toshiba edge leták
SHORAI Edge

Novinka od TOSHIBA Shorai Edge, nová dimenze pohody díky proudění HADA Care v režimu chlazení vytváří při správném nastavení lamely příznivé podmínky pro krásnou pleť, s dosahem proudění vzduchu až 7m. Díky inovativnímu proudění vzduchu docílíte rovnoměrnou teplotu v celé místnosti. EDGE Design zaručuje stylový moderní design, hodící se do každé domácnosti, to vše umocňuje výhoda třídy A+++ při chlazení i topení. Hladina akustického tlaku venkovní jednotky pod 50 dB(A).

DAISEIKAI 9

Prémiový model třetí generace DAISEIKAI 9 přináší nadčasový design, pohodu pro uživatele a maximální účinnost na trhu. To vše na té nejvyšší úrovni. Symbolem komfortu nejen pro alergiky je plazmový aktivní filtrační systém vzduchu. Filt je účinný při zachycování částic o velikosti 0,001mikronů, včetně kouře, prachu a dalších nečistot ve vzduchu. Japonský smysl pro detail přináší mnoho funkcí, které splní téměř každé přání, např. 3D výdech vzduchu.

SHORAI

Technologie SHORAI s chladivem R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování je dokonalým spojením estetiky a technologie.  Poskytují vyšší komfort díky řízení Smart Airflow a velmi nízké hladině hluku. Spojuje to nejlepší z oblíbených zařízení SUZUMI  a prvotřídních zařízení DAISEIKAI. Moderní, hladké a zaoblené tvary SHORAI jsou v souladu s jakýmkoliv dekorem.

SEIYA

Základní, ale velmi kvalitní řešení

Systém SEIYA byl navržen s maximálním komfortem a je cenově výhodným, tichým řešením. Využívá novou invertorovou technologii s chladivem R32, která nabízí chlazení A ++ a výkon topení A + pro celoroční pohodlí. Klimatizační jednotky disponují základní filtrací vzduchu.  Filtrace je možná rozšířit o vyšší stupeň filtrace v podobě filtru s aktivním uhlíkem a tříslovinou Katechin pro eliminaci zápachů a odérů. Možnost objednání komfortního ovladače.

Historie TOSHIBA Air Conditioning
 • 1875 Hisashige Tanaka otevřel továrnu na telegrafní zařízení v Tokiu v Shimbashi.
 • 1931 Dokončen první japonský hermetický kompresor pro chladicí zařízení.
 • 1961 Společnost Toshiba dokončila první klimatizační zařízení na světě
 • 1968 Společnost Toshiba vyvinula první rotorový kompresor v Japonsku a zahájila mezinárodní komerční síť v Evropě, Severní Americe a na Středním východě.
 • 1978 První elektronicky řízená klimatizace.
 • 1980 První klimatizátor klimatizace.
 • 1981 První střídač obytných klimatizací.
 • 1988 První dvouválcový kompresor.
 • 1993 První digitální dvouvřetenový invertorový kompresor.
 • 1998 První zelená klimatizace CFC bez použití chladiva R410A.
 • 2000 První „Daiseikai“ s plazmovou čističkou vzduchu a vzduchovým ionizátorem.
 • 2004 První „Daiseikai Fixed-Speed“ pro trhy APO.
 • 2007 Společnost Toshiba vyvinula nejvyšší měnič COP Daiseikai.
 • 2010 Nový vzduchový filtr Toshiba IAQ.


Mám zájem o nezávaznou nabídku
Odborné zpracování návrhu klimatizace zdarma
Pokud neznáte výkon klimatizace, uveďte prosím:
My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.