Close

Klimatizace TOSHIBAKlimatizace TOSHIBA akce

Využijte speciální akci – výprodej skladových zásob za ceny minulého roku. Akce bude probíhat pouze do vyprodání skladových zásob!!!!! K poptávce po Vaší klimatizaci využijte formulář dole na webu, nebo volejte na tel: +420-731611798.

Montáž a dodání klimatizace

Společnost Toshiba je jednou ze společností, která má v Japonsku velmi dlouhou historii, na kterou se může právem pyšnit.

Montujeme klimatizační jednotky TOSHIBA všech tipů od malých splitů o výkonu 2,0 kW až po velké VRF systémy. Zdarma spočítáme výkon a navrhneme odpovídající systém, poradíme při výběru jednotek, dovezeme a namontujeme celý klimatizační systém. V následujících letech provádíme pravidelný servis.  Pro lepší orientaci dole uvádíme nejmodernější technologie klimatizací Toshiba.


toshiba edge leták
SHORAI Edge

TOSHIBA Shorai Edge, nová dimenze pohody díky proudění HADA Care v režimu chlazení vytváří při správném nastavení lamely příznivé podmínky pro krásnou pleť, s dosahem proudění vzduchu až 7m. Díky inovativnímu proudění vzduchu docílíte rovnoměrnou teplotu v celé místnosti. EDGE Design zaručuje stylový moderní design, hodící se do každé domácnosti, to vše umocňuje výhoda třídy A+++ při chlazení i topení. Hladina akustického tlaku venkovní jednotky pod 50 dB(A).

Toshiba_Haori_Flyer_CZ
HAORI

TOSHIBA Haori. Sortiment bytových jednotek se rozšiřuje o designovou nástěnnou jednotku. Název HAO-RI představuje elegantní koncepci nových, nástěnných jednotek. V japonštině toto slovo vlastně znamená oděv kimono.


DAISEIKAI 9

Prémiový model třetí generace DAISEIKAI 9 přináší nadčasový design, pohodu pro uživatele a maximální účinnost na trhu. To vše na té nejvyšší úrovni. Symbolem komfortu nejen pro alergiky je plazmový aktivní filtrační systém vzduchu. Filt je účinný při zachycování částic o velikosti 0,001mikronů, včetně kouře, prachu a dalších nečistot ve vzduchu. Japonský smysl pro detail přináší mnoho funkcí, které splní téměř každé přání, např. 3D výdech vzduchu.

SHORAI

Technologie SHORAI s chladivem R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování je dokonalým spojením estetiky a technologie.  Poskytují vyšší komfort díky řízení Smart Airflow a velmi nízké hladině hluku. Spojuje to nejlepší z oblíbených zařízení SUZUMI  a prvotřídních zařízení DAISEIKAI. Moderní, hladké a zaoblené tvary SHORAI jsou v souladu s jakýmkoliv dekorem.

SEIYA

Základní, ale velmi kvalitní řešení

Systém SEIYA byl navržen s maximálním komfortem a je cenově výhodným, tichým řešením. Využívá novou invertorovou technologii s chladivem R32, která nabízí chlazení A ++ a výkon topení A + pro celoroční pohodlí. Klimatizační jednotky disponují základní filtrací vzduchu.  Filtrace je možná rozšířit o vyšší stupeň filtrace v podobě filtru s aktivním uhlíkem a tříslovinou Katechin pro eliminaci zápachů a odérů. Možnost objednání komfortního ovladače.

Historie TOSHIBA Air Conditioning
 • 1875 Hisashige Tanaka otevřel továrnu na telegrafní zařízení v Tokiu v Shimbashi.
 • 1931 Dokončen první japonský hermetický kompresor pro chladicí zařízení.
 • 1961 Společnost Toshiba dokončila první klimatizační zařízení na světě
 • 1968 Společnost Toshiba vyvinula první rotorový kompresor v Japonsku a zahájila mezinárodní komerční síť v Evropě, Severní Americe a na Středním východě.
 • 1978 První elektronicky řízená klimatizace.
 • 1980 První klimatizátor klimatizace.
 • 1981 První střídač obytných klimatizací.
 • 1988 První dvouválcový kompresor.
 • 1993 První digitální dvouvřetenový invertorový kompresor.
 • 1998 První zelená klimatizace CFC bez použití chladiva R410A.
 • 2000 První „Daiseikai“ s plazmovou čističkou vzduchu a vzduchovým ionizátorem.
 • 2004 První „Daiseikai Fixed-Speed“ pro trhy APO.
 • 2007 Společnost Toshiba vyvinula nejvyšší měnič COP Daiseikai.
 • 2010 Nový vzduchový filtr Toshiba IAQ.


Mám zájem o nezávaznou nabídku
Odborné zpracování návrhu klimatizace zdarma
Pokud neznáte výkon klimatizace, uveďte prosím:
My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.