Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla o Nás vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, ale i chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Nabízíme tepelná čerpadla Daikin a Toshiba. Tyto tepelná čerpadla se vyznačují srozumitelným ovládáním, moderním designem a spolehlivým provozem. Je v seznamu tepelných čerpadel k získání dotace.

Varianty tepelných čerpadel

LG_Therma_V_monoblok

Monoblok

Nízkoteplotní tepelná čerpadla monoblok mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem domu přímo topnou vodou. Do domu se instaluje jen panel ovládání a případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé vody

LG_Therma_V_Split

Split zařízení

Nízkoteplotní a vysokoteplotní tepelná čerpadla  jsou tvořena venkovní jednotkou, která je s vnitřní jednotkou propojena chladivovým potrubím a předává teplo z chladiva topnému systému.

Automatická regulace


Pokud si uživatel zvolí tento režim, regulace tepelného čerpadla automaticky upravuje jeho výkon a tím teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě. Tak udržuje vámi požadovanou teplotu s minimálními náklady na vytápění. Vaše tepelné čerpadlo následně udržuje ve vašem dome celoročně nastavené teplotní podmínky.

Tichý provoz


Námi nabízená tepelná čerpadla nabízejí velmi tichý chod, který oceníte Vy i Vaší sousedé.

Vysoká energetická účinnost


Obnovitelné teplo čerpá ze vzduchu a dosahuje třídy energetické účinnosti až A+++, takže vytápění vašeho domu s ním bude velmi efektivní. Úsporu pak ještě zvýšíte kombinací čerpadla se solárními panely.

 

Odolné proti povětrnostním vlivům


Venkovní výměník tepla má speciální protikorozní povrchovou úpravou, která se hodí i do prostředí s vysokou mírou znečištění. Výměníky bez úpravy postupně ztrácejí účinnost v důsledku povrchové koroze.

automatická regulace

Výměna starého kotle za tepelné čerpadlo zaplatí stát.


Tepelné čerpadlo vzduch/voda se spolehlivě, levně a pohodlně postará o vytápění domu.

Poradíme, vybereme, namontujeme, zprovozníme a následně servisujeme. Za naší práci a tepelná čerpadla se nebojíme ručit!

 

Pomůžeme Vám s vyřízením dotace.

Neváhejte a kontaktujte nás pro zhotovení nabídky.

Vyhotovíme Vám nabídku na tepelné čerpadlo Toshiba nebo Daikin, které odborně dodáme a namontujeme.

Vyspělá technologie, která Vám šetří peníze

 

Tepelná čerpadla přináší čtyřikrát vyšší energetickou účinnost (COP) než klasické topné systémy díky využití energie okolního prostředí. Má vyšší účinnost oproti standardním výrobkům s AC invertorem.

 

Široké spektrum využití


Tepelná čerpadla mají mnohostranné využití v novostavbách, ale i v renovovaných budovách. Tepelné čerpadlo lze připojit jak na stávající radiátory, tak i na nové, podlahové, stěnové, ale také na podlahové konektory. Námi nabízená tepelná čerpadla jsou navržena tak, že při připojení fancoilové jednotky do vodního okruhu můžete v letních horkých dnech chladit své obydlí. Díky technologiím tepelného čerpadla Vám nebude nikdy zima, ani horko.

My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.