Klimatizace Sinclair Terrel v barevném provedení Silver a Champagne. Instalace v Kácově na klíč od zaměření po realizaci včetně napojení do rozvodové skříně. Mladí klienti si přáli klimatizací ochladit v parných letních dnech byt v horním patře rodinného domu, na jaře a podzimu klimatizací přitápět levněji, než současným topení. Dále si přáli designové jednotky nebo alespoň v jiné barvě, než bílé. Nakonec si vybrali klimatizaci Sinclair Terrel, který nabízí čtyři varianty barev – černá, stříbrná, champagne a bílá. Aby nebyl vnitřní prostor narušený lištami, nebo v druhém případě bourání, navrhli jsme kombinaci 1x multi split s dvěmi vnitřními jednotkami a jednou venkovní do obývacího pokoje a ložnice na jedné straně bytu a druhý split s jenou vnitřní jednotkou a jednou venkovní jednotkou do kuchyně na druhé straně bytu. Z obývacího pokoje a ložnice jsme průrazem vedli trať s potrubím chodbou nad schodištěm a z kuchyně průrazem ven k druhé venkovní jednotce.

Cena za 3 vnitřní jednotky, 2 venkovní s prací, materiálem, dopravou a DPH 82.000 Kč.

Sinclair Terrel 2,7 kW

SEER – sezónní koeficient energetické efektivnosti při chlazení

SEER 7,5 znamená, že pro odebrání 7,5 kWh tepelné energie z vnitřního prostředí klimatizace spotřebuje pouze 1 kWh elektrické energie, tedy že z 1 kW dodané elektrické energie odebere 7,5 kW energie, kterou využije pro chlazení prostor.

SCOP – sezonní topný faktor 

SCOP 4,2 znamená, že tepelné čerpadlo (klimatizace) spotřebuje 1 kWh elektrické energie na to, aby vyrobilo 4,2 kWh energie tepelné, tedy na 1 kW dodané elektrické energie vyprodukuje 4,2 kW tepelné energie, kterou využije pro vytápění prostoru.

My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *