TOSHIBA Shorai Edge, nejprodávanější klimatizace kampaně

Nejlépe si z naší říjnové kampaně – „s námi ušetříte na energiích na vytápění“, vede nejúspornější varianta, klimatizace od Tsohiby Shorai Edge, která je přívětivá cenou v poměru užitnosti a energetické náročnosti. Klimatizace je v chlazení i topení A+++, A+++. S těmito parametry u konkurence podobná klimatizace chybí, nebo je mnohem dražší. Výhodou je okamžité vytopení místností, plynulá regulace s prostorovým termostatem (čidlem). Klimatizaci montujeme jak v rodinných domech, bytech, tak i například ve školce, v Říčanech.

Klimatizace se řadí vybavením do střední třídy, takže neočekávejte vestavěný wifi modul (možno dokoupit), ionizátor vzduchu, pohybová čidla. Určitě neurazí svým střídmým designem, tichým chodem, pilovým a prachovým filtrem Ultra Pure pro velikost prachových částic 2,5μm, časovačem, odvlhčovačem nebo režimem Fireplace, který umožňuje distribuci teplého vzduchu z krbu po místnosti.

Jedná se o velmi variabilní řešení alternativního vytápění. Klimatizace má roční spotřebu energie v chladnějším zimním období 0,631 MWh (631 kWh), což představuje náklady při zastropování elektřiny 3.786 Kč/rok. Klimatizace dokáže vytopit prostoro od 9 až po 70 m2, podle výkonu.

Zde si můžete o Toshiba Shorai Edge přečíst více informací – zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *