Close

Tepelné čerpadlo vzduch - voda

Čerpadlo je určeno pro vytápění a ohřev teplé vody v nových i starších rodinných domech, ale i v komerčních objektech. Zdrojem tepla je venkovní vzduch. Je maximálně úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

Proč právě Therma V

Jedná se o jedinečnou moderní technologii, která spoří energii a snadno se ovládá. Má vynikající energetickou účinnost, stálý tepelný výkon i při nízkých teplotách.

Therma V topí v zimě, chladí v létě

Čerpadlo LG je navrženo tak, aby jej bylo možné využít také jako zdroj chladu pro váš dům. Stačí do vodního okruhu zapojit fancoilové jednotky a letní horko již nikdy nebude váš problém.

Tepelné čerpadlo LG Therma V

LG Therma V vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, ale i chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. LG Therma V se vyznačuje srozumitelným ovládáním, moderním designem a spolehlivým provozem. Je v seznamu tepelných čerpadel k získání dotace.Výměna starého kotle za tepelné čerpadlo zaplatí stát

Tepelné čerpadlo vzduch/voda se spolehlivě, levně a pohodlně postará o vytápění domu.

Od roku 1.9.2022 bude zakázán provoz kotlů 1. a 2. emisní třídy bez ohledu na dobu pořízení. V případě prokázaného provozu kotle třídy 1 a 2 hrozí pokuta 50 000 Kč.

Poradíme, vybereme, namontujeme, zprovozníme a následně servisujeme. Za naší práci a tepelná čerpadla se nebojíme ručit!

Získejte dotaci až 127.000 Kč

Využijte slevy na tepelná čerpadla LG Therma V + dotace, pouze do konce tohoto roku. Neváhejte a kontaktujte nás pro zhotovení nabídky.

Nechcete LG? Nevadí vyhotovíme Vám nabídku na tepelné čerpadlo Toshiba nebo Samsung, které odborně dodáme a namontujeme.

Více o dotacích
LG_Therma_V_kompresor
Vyspělá technologie, která Vám šetří peníze

LG tepelná čerpadla přináší čtyřikrát vyšší energetickou účinnost (COP) než klasické topné systémy díky využití energie okolního prostředí. Má vyšší účinnost oproti standardním výrobkům s AC invertorem.

LG_Therma_V_split
LG Therma - široké spektrum využití

LG Therma má mnohostranné využití v novostavbách, ale i v renovovaných budovách. Tepelné čerpadlo lze připojit jak na stávající radiátory, tak i na nové, podlahové, stěnové, ale také na podlahové konektory. LG Therma je navržena tak, že při připojení fancoilové jednotky do vodního okruhu můžete v letních horkých dnech chladit své obydlí. Díky technologiím tepelného čerpadla LG Therma Vám nebude nikdy zima, ani horko.

automatická regulace
Automatická regulace

Pokud si uživatel zvolí tento režim, regulace tepelného čerpadla automaticky upravuje jeho výkon a tím teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě. Tak udržuje vámi požadovanou teplotu s minimálními náklady na vytápění. Vaše tepelné čerpadlo následně udržuje ve vašem dome celoročně nastavené teplotní podmínky.

Tichý provoz

Navíc je regulace LG Therma V doplněna o funkci Tichý provoz, která snižuje hlučnost venkovní jednotky např. během nočních hodin o 3-4 dB, tj. snížení hluku na polovinu.

Nouzový provoz

I v případě náhlého výpadku produktu nebo poruchy, zajišťuje systém LG Therma V stabilní vytápění prostřednictvím dvoufázového nouzového ovládání.


Odolné proti povětrnostním vlivům

Venkovní LG výměník tepla má speciální protikorozní povrchovou úpravou Black Fin, která se hodí i do prostředí s vysokou mírou znečištění. Výměníky bez úpravy Black Fin postupně ztrácejí účinnost v důsledku povrchové koroze.

Varianty tepelných čerpadel LG Therma

LG Therma monoblok

Nízkoteplotní tepelná čerpadla monoblok mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem domu přímo topnou vodou. Do domu se instaluje jen panel ovládání a případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé vody

Nezávazná poptávka
LG Therma split

Nízkoteplotní a vysokoteplotní tepelná čerpadla Therma V Split jsou tvořena venkovní jednotkou, která je s vnitřní jednotkou propojena chladivovým potrubím a předává teplo z chladiva topnému systému.

Nezávazná popltávka

LG Therma monoblok

LG_Therma_V_monoblok_tabulkla_vykonu

Variant výkonu 5 kW až 9 kW

LG_Therma_V_monoblok_tabulkla_vykonu_5_9kW

LG Therma split

Venkovní jednotky

LG_Therma_V_split_tabulkla_vykonu_venkovni_jednotka
LG_Therma_V_split_tabulkla_vykonu_venkovni_jednotka

Vnitřní jednotky

LG_Therma_V_split_tabulkla_vykonu_vnitrni_jednotka
LG_Therma_V_split_tabulkla_vykonu_vnitrni_jednotka
Nezávazná poptávka
Odborné zpracování návrhu tepelného čerpadla zdarma
Pokud neznáte tepelnou ztrátu, uveďte prosím:
My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.