Tepelné čerpadla
Tepelná čerpadla o Nás vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, ale i chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.  Nabídzíme tepelná čerpadla Daikin a Toshiba. Tyto tepelná čerpadla se vyznačují srozumitelným ovládáním, moderním designem a spolehlivým provozem. Je v seznamu tepelných čerpadel k získání dotace.


Výměna starého kotle za tepelné čerpadlo zaplatí stát

Tepelné čerpadlo vzduch/voda se spolehlivě, levně a pohodlně postará o vytápění domu.Poradíme, vybereme, namontujeme, zprovozníme a následně servisujeme. Za naší práci a tepelná čerpadla se nebojíme ručit!Pomůžeme Vám s vyřízením dotace. Neváhejte a kontaktujte nás pro zhotovení nabídky.Vyhotovíme Vám nabídku na tepelné čerpadlo Toshiba nebo Daikin, které odborně dodáme a namontujeme.

Více o dotacích

Vyspělá technologie, která Vám šetří peníze
Tepelná  čerpadla přináší čtyřikrát vyšší energetickou účinnost (COP) než klasické topné systémy díky využití energie okolního prostředí. Má vyšší účinnost oproti standardním výrobkům s AC invertorem.

Široké spektrum využití
Tepelná čerpadla mají mnohostranné využití v novostavbách, ale i v renovovaných budovách. Tepelné čerpadlo lze připojit jak na stávající radiátory, tak i na nové, podlahové, stěnové, ale také na podlahové konektory.  Námi nabízená tepelná čerpadla jsou navržena tak, že při připojení fancoilové jednotky do vodního okruhu můžete v letních horkých dnech chladit své obydlí. Díky technologiím tepelného čerpadla Vám nebude nikdy zima, ani horko.

Automatická regulace
Pokud si uživatel zvolí tento režim, regulace tepelného čerpadla automaticky upravuje jeho výkon a tím teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě. Tak udržuje vámi požadovanou teplotu s minimálními náklady na vytápění. Vaše tepelné čerpadlo následně udržuje ve vašem dome celoročně nastavené teplotní podmínky.

Tichý provoz
Námi nabízená tepelná čerpadla nabízejí velmi tichý chod, který oceníte Vy i Vaší sousedé. 

Vysoká energetická účinnost
Obnovitelné teplo čerpá ze vzduchu a dosahuje třídy energetické účinnosti až A+++, takže vytápění vašeho domu s ním bude velmi efektivní. Úsporu pak ještě zvýšíte kombinací čerpadla se solárními panely.

Odolné proti povětrnostním vlivům
Venkovní výměník tepla má speciální protikorozní povrchovou úpravou, která se hodí i do prostředí s vysokou mírou znečištění. Výměníky bez úpravy postupně ztrácejí účinnost v důsledku povrchové koroze.

Varianty tepelných čerpadelMonoblok

Nízkoteplotní tepelná čerpadla monoblok mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem domu přímo topnou vodou. Do domu se instaluje jen panel ovládání a případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé vody

Nezávazná poptávkaSplit zařízení

Nízkoteplotní a vysokoteplotní tepelná čerpadla  jsou tvořena venkovní jednotkou, která je s vnitřní jednotkou propojena chladivovým potrubím a předává teplo z chladiva topnému systému.

Nezávazná popltávka