Close

SamsungKlimatizace Samsung

Zdarma spočítáme výkon a navrhneme odpovídající systém, poradíme při výběru jednotek, dovezeme a namontujeme celý klimatizační systém. V následujících letech provádíme pravidelný servis.  Pro lepší orientaci dole uvádíme nejmodernější technologie klimatizací Samsung.

Značka Samsung

Samsung jako jedna z předních globálních společností v oblasti technologií používá neustálé inovace a objevy k soustavnému přetváření elektroniky. Posledních čtyřicet let aplikuje stejný průkopnický přístup k inovacím také v oblasti péče o vzduch. Díky ohromujícímu designu a pokročilému výkonu představují klimatizační systémy revoluci ve světě klimatizace. V roce 2017 otevřela společnost Samsung Electronics Air Conditioners Europe B.V. své ústředí v Amsterdamu s cílem poskytovat lepší služby pro evropský trh, který je druhým největším trhem klimatizací na světě.

Klimatizační systém Wind-Free™

Společnost Samsung uvádí, že Technologie Wind-Free™ pracuje tak dobře, že ji možná ani nezaregistrujete. Po dosažení požadované teploty systém rovnoměrně distribuuje upravený vzduch bez nepříjemného proudění chladného vzduchu.

Co je technologie Wind-Free™? Klimatizační systém používá 21 000 mikrootvorů pro jemné a rovnoměrné distribuování vzduchu po celé místnosti, a zachovává tak příjemnou úroveň chladu bez jakéhokoli proudění vzduchu.  Klimatizační systém je vybaven režimem 2-fázového chlazení, který se přepíná automaticky. Rychlé dosažení požadované teploty zajistí režim Rychlého chlazení a následné udržování této teploty obstará režim chlazení bez proudění vzduchu – Wind Free.

Easy Filter

Filter klimatizace je umístěn na vnější horní straně. Lze jej proto snadno vyjmout, vyčistit a vrátit zpět, aniž byste museli otevřít kryt nebo filtr obtížně vytahovat. Jeho antibakteriální povrch filtruje prach, nebezpečné nečistoty v ovzduší a alergeny.

PM 2,5 filter, filtr zachytávající 99% prachových částic o velikosti menší než 2,5 µm. 

Samsung Super Plasma ion (Spi) odstraňuje 99% virů, bakterií, roztočů, pylů a alergenů (např.virus H1N1)

SmartThings

Smartfunkce (Wi-Fi) připojení pro ovládání pomocí mobilního telefonu rozšiřuje možnosti využití klimatizace jako součásti chytré domácnosti. Nejnovější modely umožňují také zapojení do sítě zařízení SmartThings, díky které můžete ovládat další zařízení ve Vašem chytrém domě či bytu.

SmartComfortOperation-funkce Smart Comfort využívá integrovaného čidla teploty a vlhkosti k nastavení ideálního chladícího módu pro udržení požadovaného komfortu v místnosti.

Wind-Free™

nástěnná jednotka Samsung Wind-Free

Samsung Wind-Free

Mám zájem o nezávaznou nabídku