Close

klimatizace LG

Dodáváme a montujeme klimatizace LG

Zdarma spočítáme výkon a navrhneme odpovídající systém, poradíme při výběru jednotek, dovezeme a namontujeme celý klimatizační systém. V následujících letech provádíme pravidelný servis.  Pro lepší orientaci dole uvádíme nejmodernější technologie klimatizací LG.Dual Invertor Kompresor

Dvojí rotace s proměnlivými otáčkami redukuje vibrace a hladiny akustického tlaku,  záruka 10 let.

Rychlé topení a chlazení

Optimalizovaný proud vzduchu proudící do všech směrů o vysoké rychlosti dokáže rychleji chladit či topit. 

LG Smart ThinQ

Možnost řízení jednotek prostřednictvím chytrých telefonů Android nebo iOS. 

Magic Display

Panel displeje energie vnitřní jednotky LG monitoruje množství spotřebované energie.

Plasmaster Ionizer +

Plazmový ionizátor sterilizuje a deodorizuje – redukuje škodlivé a infekční částice s více než 3 mil. iontů

Tichý režim

Během nočního režimu dojde ke snížení hlučnosti vnitřní i venkovní jednotky až o 3dB.

LG Group

Jihokorejský konglomerát sídlící v Soulu. Vyrábí elektroniku, chemikálie a telekomunikační produkty. Byl založen v roce 1947. Má pobočky ve více než 80 zemích a patří mezi ně společnosti, jako jsou LG Electronics, LG Telecom, Zenith Electronics nebo LG Chem. V roce 2009 měl kolem 177 000 zaměstnanců. Písmena L a G v kruhu symbolizují svět, budoucnost, mládí, humanitu a technologii. Filozofie LG je založena na humanitě. Vyjadřuje také snahu LG udržovat úzké vztahy se zákazníky po celém světě. Firemní symbol tvoří dva prvky: logo LG v šedém provedení LG Grey a stylizovaný obraz lidské tváře v jedinečné červené barvě LG Red. Červená jako hlavní barva vyjadřuje naše přátelství a současně zdůrazňuje závazek LG poskytovat nejvyšší kvalitu. Tvar a barva tohoto symbolu se proto nikdy nesmějí měnit.

Mám zájem o nezávaznou nabídku
Odborné zpracování návrhu klimatizace zdarma
Pokud neznáte výkon klimatizace, uveďte prosím:
My, společnost ABC CLIMATECH s.r.o., se sídlem Nezamyslova 509/2, 128 00 Praha 2, Nusle, IČ: 281 64 024 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Plnou verzi poučení o Vašich právech naleznete na www.abcklimatech.cz/kontakt/informacni-povinnost/. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@abcklimatech.cz.